Samochody używane Samochody używane

Samochody używane

Poznaj wszystkie korzyści 

Program Das WeltAuto

 

Das WeltAuto to program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działających przy salonach dealerskich marki Škoda. Obejmuje sprzedaż aut, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały zweryfikowane, i potwierdzone Certyfikatem Jakości Das WeltAuto.

 

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie kupna samochodu oraz realizację wszystkich formalności związanych z zakupem: od przedstawienia oferty, poprzez jazdę próbną, atrakcyjną ofertę finansowania i ubezpieczenia aż po wydanie auta.

 

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego obecnego samochodu. Oferujemy darmową wycenę, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu.

 

Korzyści:

Oferta samochodów używanych w Polbis Auto


W ofercie mamy kilkadziesiąt samochodów używanych z gwarancją - są to głównie samochody marek z grupy VW.


Każdy z samochodów został przez nas dokładnie sprawdzony - zarówno pod kątem mechanicznym, jak i lakierniczym. Listy kontrolne obejmują ponad 100 punktów, w każdym samochodzie weryfikowane są m.in. zgodność dokumentów, historia samochodu, oświetlenie, stan nadwozia i wnętrza pojazdu, opony, spód pojazdu (sprawdzenie na podnośniku). Uwzględnione są również informacje dotyczące ostatniego przeglądu serwisowego.

 

Samochody z programu Das Welt Auto objęte są roczną gwarancją, dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia u nas samochodu oraz sfinansowania go w kredycie lub leasingu.

 

Dodatkowo możemy zaproponować też:

pakiet olejowy dla aut używanych (dzięki któremu można wykonać w ASO dwie wymiany oleju, można też dwukrotnie sprawdzić stan techniczny samochodu - klient ma na to dwa lata od zakupu)
oraz
pakiet przeglądów dla samochodów używanych, który pozwala na kontynuację serwisowania samochodu w ASO bez obaw o zmieniające stawki przeglądu i który można nabyć w każdym momencie użytkowania samochodu (dowiedz się więcej o naszej ofercie pakietów).

 

 

Zobacz ogłoszenia